רביעי 20:00

גולדה

רביעי 20:00

סינמה דוקו: החבר דב

הקרנה ומפגש עם הבמאי ברק הימן ועם דב חנין
שלישי 20:30

שלומי שבן

המופע מתקיים במסגרת בימות פיס
שישי 11:00

10 שנים לקתדרה: מפגש חגיגי והרצאה של פרופ' יורם יובל

הרצאה מיוחדת של פרופ' יורם יובל
מוצ"ש 20:30

חיתוך דיבור

פיצוח הקוד של שפות הגוף
מוצ"ש 20:30

שישה עשר מיתרים וגוף אחד נפגשים

רננה רז ורביעיית טוסקניני
ראשון 20:00

מגלים עולמות חדשים

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
ראשון 20:00

בארוק אוונגרד

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
ראשון 20:00

צלילים נוסטלגיים

רביעיית כרמל מעבר לקשת
ראשון 20:00

בנעליו של שוברט

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
ראשון 20:00

בין מוצרט לפושקין

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
שלישי 17:30

המתנה של גק

ג'ק הקטן מקבל הזמנה מהארמון
חמישי 20:30

דברים שאני יודעת

דרמה משפחתית נוגעת ללב
מוצאי שבת 21:00

דברים שאני יודעת מוצאי שבת

דרמה משפחתית נוגעת ללב
חמישי 20:30

של מי החיים האלה

דרמה קומית מאת: בריאן קלארק
מוצ"ש 21:00

של מי החיים האלה מוצאי שבת

דרמה קומית מאת: בריאן קלארק
חמישי 20:30

השיבה

בהשראת סיפור חייה של יהודית הרמן
מוצ"ש 20:30

השיבה מוצאי שבת

בהשראת סיפור חייה של יהודית הרמן
חמישי 20:30

סבוטאז

דרמה קומית מרגשת, מצחיקה עד דמעות
מוצ"ש 20:30

סבוטאז מוצאי שבת

דרמה קומית מרגשת, מצחיקה עד דמעות
חמישי 20:30

זרים מושלמים

מוצ"ש 20:30

זרים מושלמים מוצאי שבת

חמישי 20:30

משפחה חמה

קומדיה של ענת גוב
מוצאי שבת 20:30

משפחה חמה מוצאי שבת

קומדיה של ענת גוב
שלישי 17:30

זרעים של אמת

רביעי 17:30

אדיסון

תיאטרון אורנה פורת
שלישי 17:30

קטנציק

רביעי 17:30

מסביב לעולם ב-80 יום

שלישי 17:30

נשיקה בכיס

מוצ"ש 20:30

החיים עפים

רביעי 17:30

האסופית

האסופית לגילאים 8 עד 12 תיאטרון השעה
שני 20:30

חודש אלול התבוננות אל הנפש פנימה

עם ישי וליס בלווי פיוטי סליחות עם האמן תומר מתנה
רביעי 20:00

להאיר את יוסי

13 שנים אחרי מותו חוזר אלינו יוסי בנאי להדרן אחרו
רביעי 18:00

סינמה דוקו: החבר דב

הקרנה ומפגש עם הבמאי ברק הימן ועם דב חנין
מוצ"ש 21:00

הושיעה את עמך

עדן הראל ועודד מנשה "לא רואים עין בעין"
שלישי 20:30

"איך לבנות חיים"

מוקדש לספרו של הדר גולדין הי"ד
מוצ"ש 20:30

חיכיון

שלישי 17:30

בוא אלי פרפר נחמד

גיליאים 4 - 7
שלישי 17:30

אם פתאום אפגוש אריה

גילאים 4 -7
רביעי 17:30

הלב תיאטרון המדיטק

שלישי 20:00

אנדרגראונד בלט

הקרנה ומפגש עם הבמאית לינה צ'פלין
מוצ"ש 20:00

הבדלה מוזיקאלית בזכרון יעקב

מלווה מלכה קהילתי בליווי זמיר וכיבוד קל
חמישי 16:30

סיור סליחות בעקבות נשים בירושלים

מסע מרתק דרך נשות מופת

פרויקט "שחק" לבני ובנות מצווה

מסע ערכי לעולם ההתבגרות והאחריות לקראת שנת המצווה
שלישי עד חמישי

סיורים בסוכות לכל המשפחה

חמישי 20:30

106 שנים  למסע הרבנים במושבה 

מוזמנים לערב ניגון סיפור ושירה ערב ייחודי עם הרב ספי גלדצהלר
חמישי

סוף שבוע בעקבותיהם

המושבה זכרון יעקב מציינת 106 שנים למסע הרבנים במושבה
שישי 11:00

10 שנים לקתדרה: מפגש חגיגי והרצאה של פרופ' יורם יובל

הרצאה מיוחדת של פרופ' יורם יובל
שני 20:30

למה זה קורה לנו?

המיומנות בחיים להתמודד עם אתגרים ציפי
שני 20:30

המיומנות בחיים להתמודד עם אתגרים ציפיות ואכזבות ולצאת מחוזקים

שני 20:30

רב הנסתר על הגלוי

חמישים גוונים של שחור ולבן, חרדים בחברה הישראלית.
שני 20:30

רב הנסתר על הגלוי חמישים גוונים של שחור ולבן

חרדים בחברה הישראלית
שלישי

תפילות יום כיפור לכל תושבי זכרון יעקב

בראש השנה יכתבון וביום צום כיפור יחתמון
שני 20:30

חודש אלול התבוננות אל הנפש פנימה

עם ישי וליס בלווי פיוטי סליחות עם האמן תומר מתנה

פרויקט "שחק" לבני ובנות מצווה

מסע ערכי לעולם ההתבגרות והאחריות לקראת שנת המצווה
שני 20:30

תוכנית אירועי חורף תש"פ - 2020

הרצאות, מופעים ועוד!
מוצ"ש 21:00

הושיעה את עמך

תיקון ליל הושענא רבה
מוצ"ש 21:00

הושיעה את עמך

עדן הראל ועודד מנשה "לא רואים עין בעין"
שלישי 20:30

"איך לבנות חיים"

מוקדש לספרו של הדר גולדין הי"ד
שני 20:30

כח הצמיחה באדם – כיצד להתגבר על קשיים ומשברים בחיים

חמישי 19:30

יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות

ציון יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות
מוצ"ש 20:00

הבדלה מוזיקאלית בזכרון יעקב

מלווה מלכה קהילתי בליווי זמיר וכיבוד קל
שני 20:30

מילה בונה מילה הורסת – על כוחן המופלא של המילים

עם ברוך שלג מרצה בתחומי החשיבה היהודית
חמישי 20:30

106 שנים  למסע הרבנים במושבה 

מוזמנים לערב ניגון סיפור ושירה ערב ייחודי עם הרב ספי גלדצהלר
שלישי 20:30

שיח על שלום

שני 20:30

החיים מספרים ערב של סיפורים מהחיים

עם המספר והיוצר משה יעקב בן ארויה
שלישי 10:00

חג החנוכה חוגגים עם כל השכנים

מיועד לוועדי בית בבניינים משותפים ולוועדי שכונות תושבי זכרון יעקב בלבד
חמישי 20:00

ישי לפידות פסטיבל השמחה היהודית

פסטיבל השמחה היהודית
שני 20:30

אפשר להתפוצץ – הכעס, סיבותיו, נזקיו וכיצד ניתן להתגבר עליו?

עם נחמן גרוסמן
שישי 11:00

10 שנים לקתדרה: מפגש חגיגי והרצאה של פרופ' יורם יובל

הרצאה מיוחדת של פרופ' יורם יובל
שני 20:30

המיומנות בחיים להתמודד עם אתגרים ציפיות ואכזבות ולצאת מחוזקים

שני 20:30

רב הנסתר על הגלוי חמישים גוונים של שחור ולבן

חרדים בחברה הישראלית
שני 20:30

חודש אלול התבוננות אל הנפש פנימה עם ישי וליס

פרויקט "שחק" לבני ובנות מצווה

מסע ערכי לעולם ההתבגרות והאחריות לקראת שנת המצווה
שני 20:30

תוכנית אירועי חורף תש"פ - 2020

הרצאות, מופעים ועוד!
שני 20:30

כח הצמיחה באדם – כיצד להתגבר על קשיים ומשברים בחיים

רביעי 20:00

המסע לצפות את העתיד ד"ר קירה רדינסקי

על בינה מלאכותית, חיזוי העתיד, היי טק ועוד
רביעי 20:00

על התכנות רעיון שתי המדינות ורעיונות לפתרון בעזה

הרצאה של אלוף אבי מזרחי
רביעי 20:00

פרופ' אהרן בן זאב האם האהבה במיטבה כאשר היא טרייה

על האפשרות לשמר אהבה לזמן ארוך
יוצאי שבת 20:30

החיים עפים

מוצ"ש 20:30

אלוהים והמפץ הגדול

הרצאתו של דני מט
שני 20:30

מילה בונה מילה הורסת – על כוחן המופלא של המילים

עם ברוך שלג מרצה בתחומי החשיבה היהודית
חמישי

סוף שבוע בעקבותיהם

המושבה זכרון יעקב מציינת 106 שנים למסע הרבנים במושבה
שני 20:30

המשמעות היוצרת של המילה עם ברוך שלג

על כוחן המופלא של המילים
שלישי 20:30

שיח על שלום

שני 20:30

אפשר להתפוצץ שליטה בכעסים גן עדן עלי אדמות

הכעס, סיבותיו, נזקיו וכיצד ניתן להתגבר עליו?
שני 20:30

אפשר להתפוצץ – הכעס, סיבותיו, נזקיו וכיצד ניתן להתגבר עליו?

עם נחמן גרוסמן